Menu
Your Cart

Hakkımızda

MOTİVA


2005'den beri Motiva, piyasadaki en çok satan ve en sevilen yazılım, donanım, teknoloji çözümlerinin takipçisi olmuştur. Şimdi uzun yıllardır onlarca operasyonlarda geliştirilen E-Ticaret, ERP, CRM, WMS, Mobil, Web Servis ve birçok kurum operasyon yapıtaşı uygulamarının birbirleri ile uyumlu çalışmasını sağlayacak proje yönetim metodlarını artık tercih eden büyükmekte olan işletmelere de sunmaktadır.

Sizin içi en iyi teknoloji bulur, hep birlikte çalışırız.

Motiva ayrıca, her ihtiyacı yeni iş ortağı ve teknolojiler ile farklı şekilde uyarlama olasılığına sahiptir, tamamen esnek profesyonel çalışma modelleriyle birlikte karşınıza çıkar. Bu kurumunuz için çığır açaçak, uygulama ve tasarım ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayacak ve herhangi bir iş biriminizin süreçlerinde raporlanabilir, mükemmel iş akışını oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.


Motiva ile yeni gelişmiş çözümlerle çalışmanız, kurumunuza, hedef müşteri gruplarına göre özel modüller ve raporlama sistemleri kurmanıza olanak tanır.


İlham alın, Motive olun!

Tamamen moda çözümlerden bağımsız, sadece sizin ihtiyaçlarınıza uygun herhangi bir çözüm ortağı ile sizin için çalışabiliriz. Kendi bünyenizde yetişmiş personel tutmanın ve projenin şirketin gelecekteki faaliyetlerine ne kadar uygun ilerleyeceği işletmelerin %99 unda hep bir soru işareti olmuş ve bir çok proje tamamlanamadan yok olmuştur.


Yerel ve Uluslararası ticareti bilir, bilginin değerini kaybetmeden kullanılması için çalışırız.


Yeni bir bakış açısı ile, gelecekte herhangi bir sorununuza belirli kalıplarla yaklaşmadan, her süreci kendi içerisinde değerlendirip, profesyonel standartlarla kurgulanmış özelleştirilebilir ve her uygulamanın rahatlıkla entegre olabildiği, raporlarınızın daha doğru sonuçlar verdiği bir Eko-Sisteminiz olduğunu hayal edin.


Bunlar, Motiva yaklaşımında bulunan olağanüstü işlerden sadece birkaçı, o kadar çok yeni çözümler var ki, hepsini listelememiz çok uzun zaman alacak. Ama bu çözümleri sizin için hep takip ediyor ve size en uygununu sunmak için profesyonel analizler çıkartıyoruz.


Abdullah Turhan
[email protected]

Hadi tanışalım